Moto X4 wypromowany przez dogodną cenę


News

Już niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowany model Moto X4. Smartfon już cieszy się dużym zainteresowaniem, choć jeszcze nie było premiery na polskim rynku.

Zainteresowanie potencjalnych nabywców model Moto X4 zyskał sobie proponowaną ceną, która według ostatnich doniesień we wschodniej części Europy będzie wynosić około 350 euro. Informacja pochodzi od Rolanda Quandta, który zamieścił stosowną informację na Twitterze.

Jak na smartfon o mocnej specyfikacji reprezentujący półkę mid – endów szacunkowa sugerowana cena detaliczna jest niezwykle atrakcyjna. Tak bardzo skupiliśmy się na cenie, że uwadze umknęła specyfikacja. Sugerowana cena dotyczy wersji modelu wyposażonej w 32 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM.

Drugi wariant będzie z pewnością nieco droższy (64 GB + 4 GB RAM). Moto X4 otrzyma wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala prezentujący obraz w jakości Full HD. Pod obudową znajdzie się procesor Qualcomm Snapdragon 630. O odpowiedni czas pracy urządzenia zadba bateria o pojemności 3800 mAh. Smartfon będzie pracował pod kontrolą najnowszej wersji systemu Android.


Dodaj komentarz