Moto X4 – podwójny aparat, 3000 mAh i Qualcomm Snapdragon 630


News

Flagowcem nie jest, ale uwagę przykuwa – mowa o Moto X4, której częściowa specyfikacja techniczna została już ujawniona.

Moto X4 będzie prezentować obraz za pomocą ekranu o przekątnej 5,2 cala w rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 630. Smartfon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1. Nougat. O odpowiedni czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu dba akumulator o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania.

Model będzie dostępny na rynku w dwóch wersjach różniących się pod względem pamięci. To bardzo częsty zabieg powodujący, że konsumenci liczący na więcej i nabywcy budżetowych modeli chętnie wybierają taki model. Wersja z 4 GB pamięci RAM i 64 GB będzie droższą wersją dla bardziej wymagających użytkowników, z kolei wariant z 3 GB pamięci RAM i 32 GB wewnętrznej pamięci jest wersją bardziej budżetową, która według doniesień ma pojawić się na europejskim rynku.

Moto X4 zaoferuje podwójny aparat z tyłu, z funkcją PDAF (12 MP, 8 MP) oraz przednią kamerę z matrycą o wielkości 16 MP. Według ostatnich doniesień model zostanie wyposażony w wodoszczelną obudowę. Data premiery nie jest jeszcze znana.


Dodaj komentarz