Modecom FreeTab 1002 IPS X2 – premiera jeszcze w tym miesiącu


News

Już niebawem szykuję się kolejna premiera, tym razem na rynku zadebiutuję nowy tablet, a mianowicie Modecom FreeTab 1002 IPS X2 . Jego premiera najprawdopodobniej będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu .
Ostatnie urządzenie Modecom FreeTab 97202 IPS X2 zdobył sporą rzeszę zadowolonych klientów ,którzy zdecydowali się na zakup tego urządzenia. Czy i tym razem w przypadku nowego tabletu Modecom sytuacja się powtórzy – przekonamy się o tym wkrótce.
Tymczasem o nowym urządzeniu wiemy, że wyposażone zostało w wyświetlacz IPS o przekątnej 10,1 cala z rozdzielczością 1280×900 pikseli. Tablet Modecom FreeTab 1002 IPS X2 pracuję w oparciu o system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Na jego pokładzie znajdziemy dwurdzeniowy procesor RK3066 1 GHz z czterordzeniowym Mali 400.

W nowym tablecie znajdziemy również 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej .Na wyposażeniu również slot kart microSD, aparat 5Mpix oraz kamerką 2 Mpix , Bluetooth, dwa porty minibus, wyjście miniHDMI , 3.5 mm Jack audio. Ponadto Tablet posiada akumulator o pojemności 800mAH.
Jak dotąd cena nie została jeszcze ujawniona , warto zwrócić uwagę na fakt, że za urządzenia o podobnej specyfikacji technicznej płacimy w graniach od 799-899 złotych w zależności o parametrów. Nie można jednak za bardzo sugerować się ceną innych tabletów , bo nikt naprawdę nie wie jaką cenę zaproponują nam za ten model .

Miejmy tylko nadzieję , że cena nie będzie zbyt wygórowana i będzie odpowiednia dopasowana do parametrów technicznych jakie oferuję nam Modecom. Póki co pozostaję nam czekać na kolejny sygnał dotyczący szczegółów zarówno ceny jak i premiery nowego tabletu Modecom FreeTab 1002 IPS X2 .


Dodaj komentarz