Meizu M6 – nowy design ze starą specyfikacją


News

Meizu M6 już został oficjalnie zaprezentowany. Do produkcji jego obudowy wykorzystano nowoczesną technologię.

Nazwano ją mianem Non – Conductive Vacuum Metallization, a w skrócie NCVM. Wspomniana technologia powoduje, że obudowa wygląda tak, jakby została wykonana z metalu. Tymczasem, do produkcji obudowy wykorzystano poliwęglan. Logo producenta zostało wygrawerowane przy użyciu technologii laserowej. Czujniki i kamera zostały nieco przesunięte.

Niemniej pod względem specyfikacji nic się nie zmieniło. Wyświetlacz ma przekątną 5,2 cala i prezentuje obraz w jakości HD. Pod obudową modelu umieszczono ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750. Jego struktura składa się z czterech rdzeni A53 1,5 GHz i czterech rdzeni A53 1,0 GHz. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 2 GB pamięci RAM, albo 3 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostanie 16 GB, albo 32 GB pamięci masowej. O odpowiedni czas pracy urządzenia dba bateria o pojemności 3070 mAh. Meizu M6 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat z nakładką Flyme OS 6.

Meizu M6 posiada hybrydowy DualSIM oraz główny aparat z matrycą o wielkości 13 MP. Na froncie umieszczono przednią kamerę z matrycą 8 MP i przesłoną f/2.0, co zasługuje na uwagę, ponieważ w porównaniu z Meizu M5 w tym zakresie można zaobserwować postęp. Wśród dodatkowych funkcji można wymienić złącze 3.5 mm i standardowe microUSB oraz czytnik linii papilarnych.


Dodaj komentarz