Meizu M6 Note na rynek wejdzie w dwóch wersjach


News

Meizu M6 Note już niebawem pojawi się na rynku. Tymczasem producent ujawnił ważne informacje na temat jego specyfikacji.

Meizu M6 Note będzie miał pod obudową ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P20 z zegarem 2,3 Ghz zintegrowany z układem graficznym Mali – T880 MP2 900 Mhz. Jednostka centralna otrzyma wsparcie w postaci 3 GB pamięci RAM. Z kolei do dyspozycji użytkownika pozostanie 32 GB pamięci wewnętrznej.

Niemniej oprócz tego wariantu na rynek wejdzie także wersja tego modelu z ośmiordzeniowym procesorem MediaTek Helio P25 z zegarem 2,5 Ghz. Będzie on zintegrowany z tym samym układem graficznym, co podany wyżej. Procesor otrzyma wsparcie w postaci 4 GB pamięci RAM. Ten wariant będzie miał te więcej pamięci wewnętrznej – 64 GB,

Na obecną chwilę wiemy też, że o odpowiedni czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu zadba akumulator o pojemnośc 4000 mAh. Grafika będzie prezentowana przez 5,5 – calowy wyświetlacz IPS prezentujący obraz w rozdzielczości Full HD, czyli 1080 x 1920 pikseli. Główny aparat będzie miał matrycę o wielkości 13 MP.


Dodaj komentarz