LG G8s ThinQ zadebiutował na polskim rynku – cena zaskakuje!


News

LG G8s ThinQ to już trzeci flagowy model zaprezentowany w czasie tegorocznej konferencji LG podczas MWC w Barcelonie, niemniej premiera w Polsce miała miejsce dopiero w dniu 11 lipca 2019 r. Na polskim rynku model z 6 – calowym ekranem będzie dostępny w zaskakującej cenie jak na flagowca.

Model LG G8S ThinQ został wyposażony w ekran wykonany w technologii OLED FullVision o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości 1080 x 2248 pikseli. Pod obudową znajduje się Snapdragon 855 wspierany przez 6 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 128 GB pamięci wewnętrznej. Obudowa spełnia normę militarną i normę pyło- i wodoszczelności IP68.

Głównym atutem flagowca LG jest jednak zestaw aparatów. Pierwszy aparat posiada matrycę o rozdzielczości 13 MP i obiektyw szerokokątny z przysłoną f/2.4. Drugi aparat znajdujący się na tylnej obudowie posiada matrycę o rozdzielczości 12 MP i standardowym obiektywem z przysłoną f/1.8. Trzeci aparat umieszczony z tyłu obudowy posiada również matrycę 12 – megapikselową. Na przednim panelu umieszczono kamerę o rozdzielczości 8 MP.

Smartfon został wyposażony w dwa głośniki oraz pracuje pod kontrolą systemu Android 9.0. Model posiada baterię o pojemności 3550 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

Cena flagowego LG G8S Thinq na polskim rynku wynosi 3299 zł – jak na polski rynek to dość wysoka kwota. Niemniej osoby, które zdecydują się na zakup smartfonu w terminie do 15 sierpnia 2019 r. i zarejestrują się na stronie LG, mogą otrzymać 400 zł zwrotu za zakup oraz gwarancję na wyświetlacz na okres 12 miesięcy.