LG G7 One i LG G7 Fit – dwie nowości od LG


News

W przededniu IFA 2018 w Berlinie spółka LG zaprezentowała dwa nowe urządzenia. Jedno z urządzeń to LG G7 Fit, a drugie LG G7 One.

Smartfony, które zasiliły linię LG G7, to bardzo dobre modele ze średniej półki. LG G7 Fit jest modelem wyposażonym w ekran o przekątnej 6,1 cala. Wyświetlacz LCD Full Vision Super Bright charakteryzuje się rozdzielczością QHD+. Przednia kamera posiada 8 – megapikselową matrycę. Na tylnym panelu znajduje się aparat z 16 – megapikselową marycą.

Sercem LG G7 Fit jest Qualcomm Snapdragon 821 wspierany przez 4 GB RAM-u. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 32 GB lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Model jest zasilany przez baterię o pojemności 3000 mAh. LG G7 Fit zapewnia wysoką jakość dźwięku, o którą dba 32 – bitowy przewornik Hi-Fi Quad DAC oraz głośniki.

Druga z nowości – LG G7 One – pracuje pod kontrolą systemu Android One. Jego charakterystyczną cechą jest też wodoszczelna obudowa. Model posiada taki sam wyświetlacz, jak LG G7 Fit oraz baterię o takiej samej pojemności. Dane użytkownika są zabezpieczone czytnikiem linii papilarnych. LG G7 One został wyposażony w dwa pojedyncze aparaty (8 MP, 16 MP).

Do wad obu modeli z pewnością należy brak podwójnych aparatów. Kanały łączności są standardowe – obejmują moduł LTE, Bluetooth, Wi-Fi i GPS. Plusem obu urządzeń są natomiast dobre wyświetlacze i wydajna bateria, jak na mid-end.