LG G6 Alpha i LG G6 Prime – wiele hałasu o nic


News

Nagłówki artykułów dotyczących LG G6 Alpha i LG G6 Prime sugerują czytelnikom, że na rynku już niebawem pojawią się dwa nowe modele, a specyfikacja jest już znana.

Nic bardziej mylnego. Zarówno LG G6 Alpha, jak i LG G6 Prime są krewniakami LG G6 (na zdjęciu). Są to dwa nowe znaki towarowe zarejestrowane w Europie. Oczywiście pojawiły się już spekulacje – np. że Prime otrzyma procesor Snapdragon 835, a oba modele będą ulepszonymi wersjami pierwowzoru. Inne informacje wskazują, że będą to smartfony z funkcją bezprzewodowego ładowania, albo wyposażone w 32-bitowy przetworniki cyfrowo-analogowy Quad DAC. Według jednej z „teorii” nowe modele będą po prostu odpowiednikami LG G6 32 GB oraz LG G6+, które są dostępne obecnie tylko w Korei Południowej.

Tymczasem, o specyfikacji technicznej na razie nie wiadomo nic, a informacja o zarejestrowaniu nowych znaków towarowych w Europie pojawiła się około 2 tygodnie temu. Burza plotek i spekulacji jest zupełnie niepotrzebna. Poczekajmy na rzetelne informacje od producenta. Jak na razie zrobiono wiele hałasu o nic, ale może właśnie na taki efekt LG liczyło najbardziej.


Dodaj komentarz