LG Class po debiucie – czym zachwyci konsumentów?


News

Debiut LG Class mamy już za sobą. Zgodnie z oczekiwaniami i zapowiedziami model posiada aluminiową, bardzo stylową obudowę, pod którą kryją się całkiem dobre podzespoły.LG Class po debiucie - czym zachwyci konsumentów

Smartfon reprezentuje średnią klasę i jest kierowany do konsumentów, którzy zwracają uwagę zarówno na cenę, jak i na jakość. Podzespoły zostały dobrane w drodze kompromisu, który pozwolił na opracowanie modelu w dogodnej cenie i z nienajgorszymi podzespołami.

Pod obudową znajduje się bateria o pojemności wynoszącej zaledwie 2050 mAh. Przy 5 – calowym ekranie IPS nie zapewni długiego czasu pracy. Wyświetlacz prezentuje obraz w rozdzielczości równej 1280 x 720 pikseli. LG Class działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android Lollipop z nakładką LG UX 4.0. Sercem smartfonu jest natomiast Snapdragon 410 z zegarem 1,2 GHz. Czterordzeniowy procesor jest zintegrowany z układem graficznym Adreno 306 oraz wspierany przez 2 GB pamięci RAM.

LG Class posiada 13 – megapikselowy aparat oraz 8 – megapikselową kamerę przednią. Smartfon obsługuje LTE, WiFi, Bluetooth, GPS oraz posiada moduł NFC. Model średniej klasy obsługuje również radio FM.