Lenovo Miix 630 z procesorem Qualcomm Snapdragon 835


News

Lenovo Miix 630 (2018) jest kolejnym modelem, który wchodzi na rynek. Laptop został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Nowość w przypadku tej generacji polega na tym, że producent zrezygnował z jednostki centralnej Intela. Istotna zmiana ma wpłynąć nie tylko na funkcjonowanie urządzenia, ale również na pracę baterii – jeden cykl ma trwać około 20 godzin. To imponujący wynik. Architektura wykorzystana w procesorze Qualcomm Snapdragon 835 obejmuje wysoko wydajne rdzenie. Będą one aktywowane w razie potrzeby. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie energii.

Model z doczepianą klawiaturą waży około 1,33 kg. Grubość sprzętu wynosi 15,6 mm. Hybrydowe urządzenie prezentuje obraz za pomocą ekranu o przekątnej 12,3 cala. Rozdzielczość ekranu wynosi natomiast 1920 x 1080 pikseli.

Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 8 GB RAM. Pamięć wbudowana obejmuje przestrzeń 256 GB. Specyfikację techniczną dopełnia USB Typu C, złącze słuchawkowe 3,5 mm, a także slot na kartę nano SIM. Model pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 S. Kupujący otrzyma w zestawie podświetlaną klawiaturę i rysik.


Dodaj komentarz