Kolejne nowości od HP


News

Hewlett Packard zaprezentował kolejne komputery. Tym razem są to urządzenia PC all-in-one: Envy 20 TouchSmart, Envy 23 TouchSmart, SpectreOne i Pavillon 20 All-in-one. Tylko modele “Touchsmart” posiadają ekrany dotykowe.
Najcieńszym komputerem wśród czwórki jest SpectreOne. Mierzy 11,5 mm grubości. Producent usunął z tego modelu ekran dotykowy , skupiając się na grubości pulpitu.
Z 23,6 – calowym wyświetlaczem HD pokrytym szklaną obudową, SpectreOne wydaje się bardzo elegancki. Posiada 1 GB kartę graficzną NVIDIA, dysk SSD i funkcję ExpressCache, dzięki której możliwe jest przyspieszenie czasu rozruchu i rozpoczęcia pracy aplikacji, dwa porty USB 2.0 i dwa porty USB 3.0.
Do zestawu dołączona jest bezprzewodowa klawiatura i gładzik z obsługą technologii multi-touch (podobnie jak u Apple), dzięki czemu użytkownicy mogą w łatwy sposób przewijać strony i poruszać się po systemie Windows 8.
Inną charakterystyczną cechą jest “komunikacja bliskiego zasięgu” – NFC, pozwalająca użytkownikom na natychmiastowe przeniesienie plików i innych treści do bliskiego urzadzenia.
HP zapewnia, że SpectreOne posiada “najnowszy procesor Intela”, jednak nie wspomina o żadnych specyfikacjach. Jedyne, co pewne, to cena. Za model SpectreOne będzie trzeba zapłacić 1 299 dolarów.

Envy 23 i Envy 20 to bliźniacze modele z linii TouchSmart. Różnią się wielkością ekranu. Envy 23 posiada 23 – calowy wyświetlacz HD, zaś Envy 20 – 20 – calowy. Kompatybilne z Windows 8, oferują 10 – punktową technologięmulti-touch. Wielkość dysku twardego wynosi 3 TB.
Cena 23 calowego modelu kształtuje się od 999 dolarów, 20 – calowego od 799 dolarów.

Ostatni z nich – HP Pavillon 20 będzie wyposażony w procesor Intela lub AMD i dostępny od 449 dolarów.


1 komentarz on Kolejne nowości od HP

Dodaj komentarz