iPhone 11R – ważne informacje wyciekły do sieci


News

iPhone 11R będzie następcą iPhone’a XR, jego kolejną generacją. Obecnie w sieci krążą informacje na temat nowego modelu Apple nazwanego 11R, ale wciąż do końca nie jest pewne, czy producent iPhone’ów nie zdecyduje się na inną nazwę, np. XR 2019, albo XR 2.

Za przedostanie się ważnych informacji na temat iPhone’a 11R odpowiedzialność ponosi prawdopodobnie serwis Pricebaba z @OnLeaks, który przygotował galerię renderów stylizowanych na zdjęcia prasowe, bazujących na szczegółowych schematach. Wizualizacje przykuwają uwagę, zwłaszcza podwójny aparat zamiast pojedynczego, umieszczony na tylnym panelu w lewym górnym rogu modelu, z diodą doświetlającą, co bardzo przypomina rozwiązanie zastosowane w iPhone 11.

Według informacji, które wyciekły do sieci, model będzie posiadał duże wcięcie na moduły oraz Face ID, a także wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cala o proporcjach 19,5:9. Nowy smartfon marki Apple będzie charakteryzował się wymiarami 150,9 mm x 76,1 mm x 7,8 mm, a zatem będą one bardzo zbliżone do wymiarów poprzednika.

Pod obudową znajdzie się nowy układ Apple A13. Szczegółowe informacje na temat nowego modelu Apple nadal są owiane tajemnicą. Oficjalna premiera nowych smartfonów marki Apple, w tym również modeli iPhone 11 i 11 Max, została zaplanowana na wrzesień 2019 r. Apple prawdopodobnie znów zorganizuje samodzielną konferencję, która przypadnie krótko przed lub po międzynarodowych targach IFA w Berlinie.