Infinix Note 5 Stylus – z 6-calowym ekranem, ale bez podwójnych aparatów i NFC


News

Infinix Note 5 Stylus należy do nowości zaprezentowanych w ostatnim tygodniu września. Smartfon posiada ekran wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli.

Zagęszczenie pikseli wynosi 402 ppi, natomiast wskaźnik screen-to-body ratio wynosi około 78,4%. Małym minusem wyświetlacza jest zaś brak powłoki ochronnej. Smartfon czerpie energię z baterii 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Fast Charging. Akumulator nie został natomiast wyposażony w ładowanie indukcyjne.

Infinix Note 5 Stylus będzie dostępny na rynku w dwóch wariantach różniących się tylko pamięcią wewnętrzną – 32 GB i 64 GB. W obu przypadkach użytkownik może rozszerzyć przestrzeń na pliki do 128 GB za pomocą karty microSD. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1 Oreo One. Sercem urządzenia jest MediaTek Helio P23 z zegarem 2,00 GHz. Ośmiordzeniowy procesor otrzymał wsparcie w postaci 4 GB RAM.

Niestety Infinix Note 5 Stylus oferuje tylko pojedyncze aparaty – 16 MP na tylnym panelu i 16 MP na froncie. Dane użytkownika są chronione przez czytnik linii papilarnych. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem modemu LTE, modułu Bluetooth 4.2 oraz dwuzakresowego Wi-Fi z Wi-Fi Direct. Infinix Note 5 Stylus został wyposażony w USB 2.0 OTG Typu C. Niestety w specyfikacji zabrakło modułu NFC. Standardowo smartfon wyposażono natomiast w moduł GPS z obsługą A-GPS.


Dodaj komentarz