Hub Delock – USB w biurku


News

Coraz częściej spotykamy się nowymi gadżetami na rynku , które dają nam nowe możliwości. Bez wątpienia do tego rodzaju urządzeń zaliczyć możemy hub USB , który montowany jest w biurkach.
Hub Delock pozwala nam zamocować rozdzielać w otworze biurka, po czym podłączyć do niego przewodu. W ten sposób umożliwia nam podłączenie czterech dodatkowych urządzeń poprzez porty USB 3.0. Wszelkie akcesoria z obudową komputera podłączone do hub delock znajdują się pod biurkiem.

Jakie korzyści daję nam hub delock? A mianowicie , dzieki temu niepowtarzalnemu gadżetowi , przede wszystkim zwiększamy ilość naszych portów USB, to innowacyjne rozwiązanie dzięki któremu pozbędziemy się kłopotu z wiecznie poplutymi kablami .Dzięki Hub Delock szybko dostaniemy się do naszych portów USB bez konieczności zaglądania pod biurko i przemieszczania naszego komputera stacjonarnego.

Specyfikacja Hub Delock :Interfejs – góra 4x żeński USB 3.0A, dół 1x żeński USB 3.0A. 1 x gniazdo prądu stałego . Szybkość transmisji danych do 5 Gb/s, średnica montażu 60 mm, z kolei głębokość 30 mm. Długość kabla USB 3.0 wynosi około 115 cm, z kolei długość kabla prądu stałego ok. 12 cm.
Nowy hub delock z czterema portami USB 3.0 Super Speed kosztuję 169 zł, co ważne objęty jest 3 letnią gwarancją . W zestawie znajdziemy również zasilacz.

To niewielkie urządzenie z pewnością da nam większy komfort pracy podczas pracy przy komputerze. Cena jak na tego rodzaju urządzenie , jest w miarę przestępna. Dlatego uważam, że mając stacjonarny komputer , warto zaopatrzyć się w hub z dodatkowymi portami . Po co utrudniać sobie życie , skoro technologia daję nam tyle nowych i ciekawych możliwości .


Dodaj komentarz