Huawei TalkBand B3 – opaska fitness i słuchawka bluetooth


News

Podczas premiery Huawei P9 i P9 Plus zostało zaprezentowane jeszcze jedno urządzenie – nowa generacja opaski TalkBand.Huawei Talkband B3

TalkBand B3 nie jest tradycyjną opaską fitness. Można korzystać z niej także jako ze słuchawki bluetooth. Urządzenie posiada zakrzywiony wyświetlacz PMOLED pokryty ochronną powłoką ze szkła Gorilla Glass. Ekran prezentuje obraz w rozdzielczości 80 x 128 pikseli. Huawei TalkBand B3 jest odporna na kurz i wodę (norma IP57). Ponadto, urządzenie jest pokryte powłoką zapobiegającą pojawianiu się śladów palców na ekranie.

Koperta opaski fitness została wykonana ze stali. TalkBand B3 łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth 4.2. Kiedy masz połączenie telefoniczne wyjmij słuchawkę z koperty i włóż do ucha. Po zakończeniu rozmowy możesz umieścić ją na miejscu i korzystać jak z opaski fitness.

Producent zastosował akumulator o pojemności 91 mAh. Czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu wynosi około 3 – 4 dni, a w trybie standy – 6 dni. Opaska fitness została wyposażona w podstawowe funkcje, takie jak krokomierz i ilość spalonych kalorii. Może ona ponadto monitorować sen użytkownika.

Stylowa opaska fitness jest dostępna w wersji Classic, Elite i Active. Różnią się one materiałem, z którego została wykonana bransoleta. Classic charakteryzuje się beżowym lub brązowym skórzanym paskiem. Elite została wyposażona w bransoletę ze stali nierdzewnej, a Active – z gumy.