
Huawei Mate 7S – ulepszony Ascend Mate 7
Zapowiedziany model od Huawei – Mate 7S – trafił już do TENAA, a na początku września, jeszcze przed berlińskimi targami IFA odbędzie się jego premiera.
Huawei Mate 7S już teraz uchodzi za ulepszoną wersję zaprezentowanego w ubiegłym roku Ascend Mate 7. Co ciekawe, producent chcąc trafić do jak najszerszego grona nabywców przygotowuje model w trzech wersjach. Model CRR – UL00 będzie dedykowany dla operatora Unicom, zaś pozostałe (CRR – CL00, CRR – TL00) dla innych operatorów. Ulepszona wersja Ascend Mate 7 będzie posiadać nieco inną obudową. Bardziej smukłe urządzenie z mniejszymi ramkami z pewnością zaprezentuje się stylowo.
Znamy już podstawowe parametry specyfikacji technicznej modelu. Jego sercem będzie ośmiorzdeniowy procesor Kirin 945 wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Model będzie pracował w oparciu o system operacyjny Android 5.5.1 z nakładką EMUI. Specyfikacja obejmuje również aparat fotograficzny z 13 – megapikselową matrycą.

