Do Huawei Enjoy 7 Plus dołączył jego brat


News

Część specyfikacji technicznej oraz cena modelu Huawei Enjoy 7 Plus były znane już w kwietniu 2017 r. W ostatnim czasie jego krewniak – smartfon Huawei Enjoy 7 też doczekał się oficjalnej premiery.

Huawei Enjoy 7 jest smartfonem ze średniej półki cenowej. Model prezentuje obraz za pomocą 5 – calowego ekranu wykonanego w technologii IPS. Grafika jest wyświetlana w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

Sercem urządzenia został procesor Qualcomm Snapdragon 425 z zegarem 1,4 GHz wspierany przez 2 GB lub 3 GB pamięci RAM. O odpowiedni czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu zadba bateria o pojemności 3020 mAh.

Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 16 GB lub 32 GB pamięci wewnętrznej w zależności od wersji. Można rozszerzyć dostępną przestrzeń na pliki używając karty microSD. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem Wi – Fi, Bluetooth 4.1, GPS z GLONASS oraz LTE.

Model posiada dwa aparaty – 5 – megapikselową kamerę i 13 – megapikselowy aparat główny. Huawei Enjoy 7 został wyposażony ponadto w czytnik linii papilarnych, Dual SIM i złącze słuchawkowe (3.5 mm).


Dodaj komentarz