HTC U11+ w sprzedaży online jest tańszy


News

Model HTC U11+ jest już dostępny w na stronie producenta – można go tam kupić z niewielką zniżką.

Sugerowana cena detaliczna tego modelu wynosi 3339 zł. Na stronie producenta widnieje cena o 9 zł niższa. Zniżka jest uzasadniona tym, że wybierając taki kanał zakupu konsument ma do wyboru tylko jedną wersję kolorystyczną – model w czarnym kolorze.

Na rynku są dostępne także dwie inne wersje kolorystyczne. Jedna z nich ma kolor nie bieski, a druga charakteryzuje się transparentna obudową.

HTC U11+ wszedł na rynek około 2 miesięcy temu, debiutując wspólnie z modelem HTC U11 Life. O obu smarfonach przez chwilę zrobiło się głośno, zwłaszcza gdy podano ceny i zaprezentowano design oraz innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez producenta.

Oba modele reprezentują wyższą półkę cenową. Specyfikacja techniczna, już omawiana przy okazji premiery smartfonów przykuwa uwagę równie mocno, co design. Niestety, jak na portfele większości polskich konsumentów, ceny mogą wydawać się zbyt wysokie, nawet po niewielkiej zniżce przy zakupie smartfona online, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta.


Dodaj komentarz