Honor View 10 Lite z ośmiordzeniowym procesorem i dużym ekranem


News

Honor View 10 Lite jest modelem wyposażonym w wyświetlacz IPS o przekątnej 6,50 cala. Zagęszczenie pikseli wynosi na poziomie 396 ppi, natomiast wskaźnik screen-to-body ratio jest równy około 84,4%. Ekran nie otrzymał warstwy ochronnej.

Smartfon czerpie energię z baterii litowo – potasowej 3750 mAh – niestety bez funkcji szybkiego ładowania i bez ładowania indukcyjnego. Model oferuje użytkownikowi pamięć wbudowaną na poziomie 64 GB lub 128 GB w zależności od wersji. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość rozszerzenia pamięci wewnętrznej o maksymalnie 256 GB. Procesor otrzymał wsparcie w postaci 4 GB RAM lub 6 GB RAM w zależności od wersji. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1 Oreo z nakładką EMUI 8.2.

Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 710 z zegarem 2,20 GHz. Honor View 10 Lite posiada podwójny aparat główny, który składa się z matryc o wielkości 20 MP i 2 MP oraz przednią, pojedynczą kamerę z przesłoną f/2.0 i matrycą o wielkości 16 MP.

Dane użytkownika zostały zabezpieczone czynnikiem linii papilarnych. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem modułu LTE, modułu Bluetooth 4.2 i dwuzakresowego Wi-Fi z funkcją Wi-Fi Direct. Honor View 10 Lite otrzymał USB 2.0 oraz moduł GPS z obsługą A-GPS, GLONASS i Beidou. Smartfon został też wyposażony w moduł NFC.