Honor Maya – producent ujawnił część specyfikacji


News

Honor Maya nie powali nas swoją specyfikacją techniczną – w zasadzie jest to model o stosunkowo słabych podzespołach, jak na tę markę.

Wiemy już, że Honor Maya otrzyma ekran o przekątnej równej 5 calom. Obraz będzie prezentowany w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, czyli w jakości HD. Pod standardową, niczym niezachwycającą obudową znajduje się czterordzeniowy procesor z zegarem 1,4 GHz. Jednostka centralna o jeszcze nieznanej tożsamości otrzymała wsparcie w postaci 2 GB pamięci RAM. Smartfon będzie pracował pod kontrolą trochę przestarzałej wersji systemu operacyjnego – Android 6.0. O odpowiedni czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu zadba akumulator o pojemności 2920 mAh.

Potencjalny użytkownik smartfonu Honor Maya otrzyma 16 GB pamięci wewnętrznej. Model na pewno będzie miał dwa aparaty – przednią kamerę i główny obiektyw. Ten drugi otrzyma matrycę o wielkości 8 MP.

Honor Maya nie zachwyca specyfikacją techniczną – bo nie ma zachwycać. Model został zaprojektowany z myślą o krajach rozwijających się, gdzie rynek smartfonów dopiero się rozwija i jest zapotrzebowanie na tanie urządzenia mobilne. Model będzie dostępny m.in. w Indiach, w trzech wersjach kolorystycznych – złotej, szarej i białej.


Dodaj komentarz