Homefront: The Revolution (PC)


Gry

20 maja 2016 r. doczekamy się polskiej premiery gry Homefront: The Revolution. Gra pojawi się w wersji na PC, Xbox One i PlayStarion 4.Homefront. The Revolution (PC)

Europejska premiera oraz premiera na rynku amerykańskim także nastąpi 20 maja 2016. Gra jest efektem pracy studia Dambuster Studio, a jej wydawcą jest Deep Silver. Homefront: The Revolution jest sequelem strzelaniny Homefront opracowanej w 2011 r. przez Kaos Studios. Fabuła gry jest kontynuacją pierwszej części fikcyjnego konfliktu między Koreą Północną i Stanami Zjednoczonymi.

Gracz wciela się na członka ruchu oporu działającego na ulicach Filadelfii. Działania gracza polegają głównie na stosowaniu partyzanckich, sabotażowych technik, a jego głównym celem jest pokrzyżoanie szyków azjatyckiemu najeźdźcy i doprowadzenie do ogolnonarodowego zrywu niepodległościowego. Gracz może rekrutować pomocników. Do prowadzenia walki służą różne rodzaje broni i pojazdów. Bazą jest specjalna kryjówka, gdzie bohater może doskonalić swoje wyposażenie w czasie przerw między kolejnymi zadaniami. Misje nadają dynamikę akcji, ale jej przebieg zależy głównie od postawy gracza.

Świat przedstawiony w grze to apokaliptyczny obraz rewolucji. Twórcy gry zaprezzentowali zniszczoną zabudowę okupowanego miasta. Homefront: The Revolution rozgrywa siew świecie otwartym. Oznacza to, że od gracza zależy zarówno kolejność, jak i sposób realizowania poszczególnych zadań.

Tryby gry dostępne w Homefront: The Revolution obejmują główną kampanię fabularną, a także tryb kooperacji, który umożliwia jednoczesną rozgrywkę między maksymalnie czterema graczami. W ostatnim przypadku konieczne jest posiadanie aktywnego połączenia internetowego.


Dodaj komentarz