Hammer Titan 2 i Delta – pancerne budżetowce przez duże B


News

Hammer Titan 2 i Delta są od dziś (2.10.2017) dostępne w sieci sklepów Biedronka. Jak łatwo się domyślić są to budżetowe modele, dla mało wymagających.

Titan 2 prezentuje obraz za pomocą 4 – calowego ekranu, w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Wyświetlacz został wyposażony w technologię In – Plane Switching. Główny aparat ma matrycę o wielkości 5 MP, natomiast przednia kamera posiada matrycę w rozmiarze 2 MP. Do dyspozycji użytkownika pozostawoino 8 GB pamięci wewnętrznej. Pod obudową znajdziemy czterordzeniowy procesor wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. Model jest zasilany baterią litowo – jonową o pojemności 2500 mAh. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem GPS, Bluetooth i Dual SIM.

Delta jest modelem z klawiszami, małym wyświetlaczem (2,4 cala), zasilanym baterią o pojemności 1700 mAh.

Główną i prawdopodobnie jedyną zaletą obu modeli jest pancerna obudowa, która przetrwa brud, upadek z dużej wysokości i zachlapanie. Budżetowce mogą przypaść do gustu konsumentom w starszym wieku – są łatwe w obsłudze i zapewniają dostęp do podstawowych funkcji, jakie powinien mieć telefon komórkowy.

Za Titan 2 trzeba zapłacić 449 zł, a za Deltę – 159 zł.


Dodaj komentarz