Hammer Active od marki MyPhone już dostępny


News

Hammer Active przyciąga uwagę głównie obudową i to nie dlatego, że jest niebywale stylowa (bo nie jest), ale z powodu jej odporności na uszkodzenia i wodę. Pancerna obudowa spełnia standard IP68.

Specyfikacja techniczna smartfona Hammer Active jest taka, jaka na budżetowca przystało – mamy wyświetlacz IPS o przekątnej 4,7 cala prezentujący obraz w rozdzielczości HD, a także czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1,3 GHz zintegrowany z układem graficznym Mali-400 MP2 416 MHz. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 1 GB RAM-u, a użytkownik dostał do dyspozycji zaledwie 8 GB pamięci wewnętrznej – jak na budżetowca wprowadzonego na rynek w ostatnim kwartale 2017 r. to i tak trochę za mało.

Duet aparatów prezentuje się równie skromnie jak pamięć urządzenia – z przodu znajduje się kamera z matrycą o wielkość 2 MP, a z tyłu matryca o wielkości 8 MP. Kończąc pozytywnym akcentem – model pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat i jest zasilany baterią o pojemności 3000 mAh.

Dla konsumentów, którzy zdecydują się na zakup Hammera Active do 22 października MyPhone przewidział dodatkowe korzyści w postaci szkła hartowanego pokrywającego ekran i bezprzewodowych słuchawek Bluetooth – oczywiście gratis. Z perspektywy obiektywnego obserwatora, który nie jest zainteresowany kupnem żadnego modelu telefonu wygląda to tak, jakby MyPhone przewidział, że będzie potrzebna dodatkowa zachęta przyciągająca uwagę potencjalnych nabywców nowego produktu.