Gry

Gry od Naughty Dog na PS4

Jak dotąd firma Naughty Dog uważana jest za jednego z najlepszych developerów, jeśli chodzi o gry dedykowane na konsolę PlayStation. Nigdy jeszcze nie zawiodłem się na tej firmie i począwszy od samego powstania PlasyStation, zawsze mieli do zaproponowania ciekawe pozycję gier, które bardzo szybko zdobyły miliony zwolenników. Mimo ich ogromnego sukcesu, użytkownicy narzekają na to, że wraz z wyjściem nowej konsoli PS, Naughty Dog nie przenosi żadnej ze swoich serii na nową konsolę. Nieprzywiązanie się do jednej serii gier- większość graczy neguję, gdyż są Ci, którzy chcieliby kontynuować którąś ze wcześniejszych serii.

Naughty Dog słynie z tego, że każda nowa generacja konsoli dawała nowe gry, które składały się z trzech części. Jak tylko powstało PlayStation to wszyscy przywiązaliśmy się do Crasha Bandicoot – ta gra zdobyła wielu miłośników, śmiało możemy powiedzieć, że jest ikoną PS. Wraz z powstaniem PlayStation 2 ,firma Nauhgty Dog nie ciągnęła kolejnej serii Crasha, tylko zajęła się nową serię – Jak and Dexter. Przy PlayStation 3 pojawiała się kolejna nowa seria gier – Uncharted a już niebawem będziemy mieli The Last of US.

Wielu graczy jest wręcz pewnych, że seria PlayStation 4 nie odmieni tej tradycji i z pewnością żadna z dotychczasowych serii gier nie przejdzie dalej. Najnowsze doniesienia mówią jednak, co innego, jak się okazuję najprawdopodobniej po raz pierwszy w historii, firma Naughty Dog zdecyduje się na przeniesienie którejś ze swoich dotychczasowych serii na nową konsolą PS4.

Dla jednego z wywiadów udzielonego serwisowi LaPS3.fr , pracownicy firmy Naughty Dog wypowiedzieli się na temat swoich ostatnich gier Uncharted i The Last of Us. Twierdząc, że przez ostatnie trzy laty mieli dwa pełne zespoły, który były skupione na tworzeniu ambitnych projektów, tym samym odkrywali nowe rzeczy. Teraz firma Naughty Dog jest w trakcie analizy reakcji graczy i sprawdza, jakie odczucia wywołują ich nowe gry. Dodali przy tym, że myślą o rozwoju historii i mają wiele pomysłów do zrealizowania w świecie swoich gier Uncharted i The Last of Us. Tak, więc możemy się spodziewać, że w nowej konsoli PS4 , zobaczymy dalsze losy znanych bohaterów z obecnej generacji.

Czy naprawdę mamy szansę zobaczyć nowe przygody Nathana Drake i Joela? Szansę są duże, jednakże póki, co pozostaję nam czekać na dalsze informacje w tej sprawie. Wiadomo jednak, że firma z pewnością nie skupi się tylko i wyłącznie na kontynuacji tych dwóch gier. Znając życie na pewno przygotują dla nas coś nowego. Póki, co, na ten temat nadal milczą.