Gpad Pack Plus – podstawka, o której na chwilę zrobiło się głośno


News

LG skupia się zdecydowanie na smartfonach. Dużo czasu minęło odkąd pojawiło się coś nowego od tej marki w segmencie tabletów.

Niemniej niedawno w sieci zaczęły krążyć plotki o tym, że LG zamierza zaktualizować serię Gpad. Pogłoski zostały oficjalnie potwierdzone, ale nie przez producenta, tylko przez dystrybutora – sieć T-Mobile.

Wiadomo już, że niebawem pojawi się na rynku nowy tablet – LG Gpad X2 8.0 Plus. Zaoferuje on użytkownikom 8 – calowy ekran prezentujący obraz w rozdzielczości wynoszącej 1920 x 1200 pikseli. Jego specyfikacja techniczna obejmie ponadto dwie kamery z matrycą o wielkości 5 MP. Tablet zostanie wyposażony w moduł 4G LTE. Jedna będzie umieszczona na froncie urządzenia, a druga z tyłu. Sercem tabletu bedzie natomiast ośmiordzeniowy procesor z zegarem 1,4 Ghz wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Na pliki użytkownika pozostanie około 32 GB pamięci wewnętrznej, częściowo zawłaszczonej przez system operacyjny Android 7.0 Nougat.

Tytułowa podstawka – Gpad Pack Plus – będzie pełniła rolę docku dla tabletu. Wspomniane urządzenie posiada głośniki stereo oraz port USB. Oczywiście podstawka ma też wbudowany akumulator o dość dużej pojemności wynoszącej 4400 mAh. Specjalnie zaprojektowane złącze magnetyczne umożliwia połączenie się z urządzeniem.


Dodaj komentarz