GoClever Tab R83 Mini – nowość


News

Jak dotąd na rynku mamy szeroki wachlarz urządzeń typu tablet i popyt na tego rodzaju urządzenia wciąż rośnie . Dlatego liczni producenci nie próżnują i wciąż wprowadzają na rynek nowy sprzęt. Tym razem swoją dotychczasową ofertę poszerzył GoClever, który wprowadza nowy tablet , a mianowicie GoClever Tab R83. To pomniejszona wersja wcześniejszych modelów R974 oraz R973.

Model R974 i R973 wyróżniały się 9.7 calowym ekranem, z kolei w nowym urządzeniu – tablecie mini od GoGlever zastosowano matrycę o przekątnej 8 cali , o proporcjach 4:3 z obrazem o rozdzielczości 1024×768 pikseli . Co ważne wyświetlacz nowego tabletu podświetlany jest diodami LED.

Tablet pracuję w oparciu o system operacyjny Android Jelly Bean 4.1.1. Na pokładzie GoClever Tab R83 Mini znajdziemy dwurdzeniowy procesor RockChip RK3066 1,6GHz(Cortex A9) , ponadto czterordzeniowy układ graficzny Mali 400. Tablet posiada 1 GB pamięci RAM oraz udostępniona użytkownikowi 8 GB.

Na wyposażeniu nowego urządzenia od GoClever znajdziemy również port micro USB, złącze mini HDMI , czytnik kart pamięci oraz dwie kamery wideo : przednia 0,3 Mpix i tylna 2 Mpix. Tablet wyposażono również we wbudowany moduł WiFi.

Cena GoClever Tab R83 Mini to zaledwie 499 złotych . Nie jest to wygórowana cena jak na tego typu urządzenie. Z pewnością to tablet użytkowników , którzy nie mają zbyt dużych wymagań odnośnie parametrów technicznych . Wśród tysiąca przeróżnych modeli tabletów , trudno zdecydować się na ten jedyny, ale znając życie pewnie i ten model znajdzie swoich użytkowników . W erze, kiedy urządzenia typu tablet królują , pewnie nie będzie problemu ze sprzedażą tego urządzenia , bynajmniej na samym początku , kiedy lubimy interesować się tym co nowe i świeże .


2 komentarze on GoClever Tab R83 Mini – nowość

Dodaj komentarz