Gamingowy model ROG G751 od Asusa


News

Wśród nowości na rynku komputerów w Polsce należy wymienić model ROG G751 zaproponowanego przez firmę Asus. Choć został on zaprezentowany już w lutym 2015 roku. Na polski rynek trafił dopiero w drugiej połowie lipca.Gamingowy model ROG G751 od Asusa (1)

Laptop został wyposażony w Intel Core i7 zintegrowany z układem graficznym NVIDIA 980M. Jednostka centralna jest wspierana przez 8 GB pamięci RAM. Użytkownik może dodatkowo zwiększyć przestrzeń do 32 GB. Przenośny komputer posiada ekran o wielkości 17 cali. Prezentuje on obraz w rozdzielczości Full HD, a zatem 1920 x 1080. Posiada on także technologię G – SYNC zapewniającą płynność animacji. Pod obudową laptopa znajduje się także dysk SSD posiadający pojemność 240 GB oraz dysk twardy o pojemności 1 TB.

Urządzenie funkcjonuje w oparciu o system Windows 8.1. Cena gamingowego modelu ROG G751 wynosi około 7500 złotych. Gracze komputerowi powinni być zadowoleni z urządzenia, zwłaszcza z technologii G – SYNC, która zapobiega zacinaniu się grafiki i zapewnia jej odpowiednie zsynchronizowanie z warstwą dźwiękową.