Galaxy Note 8 w szlachetnym kolorze zadebiutuje w sierpniu


News

Samsung Galaxy Note 8 będzie dostępny w kolorze złota. Według zapewnień producenta jest on dopracowany i zdecydowanie najbardziej zaawansowany spośród wszystkich dostępnych modeli tego producenta.

Model będzie konkurował między innymi z iPhonem 8, więc fani tej high-endowej linii oczekują bardzo zaawansowanych rozwiązań technologicznych, np. trzykrotnego zoomu optycznego. Specyfikacja techniczna nie jest znana. Wciąż opieramy się na domysłach. Niemniej potwierdzone zostało, że Samsung wyposażył nowy model w taki sam procesor, jak Galaxy S7. Z ostatnio opublikowanych grafik wynika, że telefon otrzyma podwójny aparat główny oraz czytnik linii papilarnych znajdujący się również z tyłu smartfonu.

Samsung Galaxy Note 8 będzie dostępny na rynku europejskim w cenie 999 euro – według informacji pochodzących od Evana Blassa. Pojawi się on na rynku w klasycznym kolorze czarnym oraz w barwie jasnego złota. Zaprezentowane w sieci zdjęcia prezentujące najnowszy model Samsunga wskazują na to, że do modelu w złotym kolorze także zostanie dołączony rysik S Pen.

Premiera Samsunga Galaxy Note 8 została zaplanowana na 23 sierpnia.


Dodaj komentarz