Galaxy Note 10+ Star Wars Special Edition – owoc współpracy Samsunga i Lucasfilm


News

Samsung wprowadza na rynek specjalną edycję Galaxy Note 10+ Star Wars charakteryzującą się motywem Kylo Ren.

Już 20 grudnia 2019 r. do kin trafi trzecia i ostatnia odsłona najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen – „The Rise of Skywalker”. Częścią tego przedsięwzięcia jest partnerstwo między Lucasfilm (Disney) a koreańskim gigantem w dziedzinie elektroniki użytkowej (Samsung).

Owocem tej współpracy jest Samsung Galaxy Note 10+, który przeszedł na ciemną stronę mocy, zyskując motyw poświęcony Kylo Renowi. Model charakteryzuje się czarną kolorystyką z czerwonymi akcentami. Specjalna edycja zawiera również elementy inspirowane Gwiezdnymi Wojnami, w tym treści cyfrowe.

Specjalnie z myślą o „gwiezdnej” edycji została zaprojektowana nowa obudowa, kolekcjonerska metalowa plakietka, rysik S Pen i Galaxy Buds. Galaxy Note 10+ w nowej odsłonie posiada na tylnym panelu logo „First Order” i logo „Star Wars”.

Przyciski zasilania i głośności zostały wykończone czerwonym kolorem, podobnie jak ramka i rysik S Pen. Oprogramowanie zawiera treści związane z Gwiezdnymi Wojnami, takie jak tapety, animacje, ikony i dźwięki. Galaxy Note 10+ Star Wars Special Edition będzie dostępny tylko na wybranych rynkach i oczywiście w ograniczonych ilości.