Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered


Gry

Gra Fahrenheit została wydana w 2005 r. Po 11 latach przyszedł czas na odświeżenie jej i wzbogacenie o szereg nowych funkcji. Opis gry – Fahrenheit. Indigo Prophecy Remastered

Fahrenheit na rynku amerykańskim pojawiła się jako Indigo Prophecy. Premiera jej nowej wersji przeznaczonej na PS4 odbędzie się 18 lipca 2016 r. Wyjątkowy charakter gry wynika już z samego faktu, że reprezentuje ona gatunek gier przygodowych 3D.

Gracz wciela się w Lucasa Kane’a (mordercę) lub Carlę Valenti (inspektor). Celem gry jest rozwikłanie tajemnicy morderstwa dokonanego przez L. Kane’a. Działania podejmowane przez bohatera sterowanego przez gracza polegają głównie na poznawaniu nowych miejsc oraz uzyskiwaniu informacji od napotkanych postaci. Ze względu na elementy przemocy i seksualnych zachowań gra jest przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia.

Odpowiednią atmosferę tworzy kinowa ścieżka dżwiękowa. Poza tym, gracze PS4 z pewnością docenią, że scenariusz jest w pełni udźwiękowiony, co uprzyjemni grę. Gracz może przejąć kontrolę nad narracją dla czterech postaci. Każdy z bohaterów przedstawia historię związaną z serią morderstw w nieco innym świetle.

Warto też wspomnieć o wysokiej rozdzielczości grafiki oraz możliwość zmiany nowoczesnej szaty graficznej na oryginalną (charakterystyczną dla pierwotnej wersji gry) za pomocą jednego przycisku. Grafika została wykonana w jakości HD. To jeszcze nie koniec zalet – powtórne rozegranie gry może zakończyć się inaczej. Wynika to z różnorodności zakończeń i dialogów. Nie można zarzucić akcji, że jest przewidywalna i zbyt prosta. Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered powinna zapewnić rozrywkę na wysokim poziomie.


Dodaj komentarz