Epson: 3 najbardziej zaawansowane projektory Full HD 3D


News

Na targach IFA 2012, firma Epson przestawiła EH-TW9100W, EH-TW9100 i EH-TW8100 — trzy najnowocześniejsze projektory Full HD 3D dla wielbicieli filmów. Seria nowych projektorów zapewnia niezrównane wrażenia kina domowego i jest wyposażona w najnowsze rozwiązania techniczne, w tym:

Najnowocześniejszy interfejs bezprzewodowy Full HD[1] (tylko EH-TW9100W)

Nowy bezprzewodowy nadajnik HD wyposażony w pięć wejść HDMI1, pozwalających na podłączenie urządzeń przewodowych

Technologię częstotliwości radiowej (RF — Radio Frequency)[2] 3D, która zapewnia silny sygnał okularom 3D

Jednakowy poziom jasności światła barwnego i białego – 2 400 lumenów

Bardzo wysoki współczynnik kontrastu na poziomie 320 000:1

Ostrzejszy i wyraźniejszy obraz dzięki podwyższonej rozdzielczości i funkcji interpolacji klatek

Obiektyw z zoomem 2,1x oraz ułatwiający instalację szeroki zakres przesunięcia obiektywu

Konwersja obrazów 2D do 3D

Technologię 3LCD gwarantującą równie wysokie natężenie światła białego i barwnego, dzięki czemu obrazy są wyraźne i mają żywe kolory

Model EH-TW9100W wyświetla zawartość w jakości Full HD bezprzewodowo1 — nawet z urządzeń przewodowych, które można podłączyć do bezprzewodowego nadajnika HD. Rozwiązanie to pozwala zastosować mniej kabli, co ułatwia i usprawnia instalację.

Zawartość 2D HD można zmienić w 3D jednym przyciskiem, zaś automatyczna optymalizacja kolorów, interpolacja klatek, regulacja głębi 3D i technologia wysokiej rozdzielczości dodatkowo wzbogacają wrażenia wizualne. Kolory nabierają życia, czerń staje się głębsza, a szczegóły są odwzorowane z niezwykłą dokładnością dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu na poziomie 320 000:1 i technologii 3LCD.

Karol Andruszkiewicz, menedżer produktów w polskim oddziale Epson Europe, powiedział: „To seria wysokiej klasy projektorów kina domowego, która jest idealna szczególnie dla osób posiadających pokój przeznaczony do oglądania filmów. Projektory te umożliwiają wyświetlanie kinowych obrazów wysokiej jakości i są naprawdę łatwe w montażu dzięki szerokiemu zakresowi przesunięcia obiektywu i umieszczonemu centralnie obiektywowi z dużym zakresem zoom. Użytkownik ma swobodę montażu projektora w dowolnym miejscu i nie musi martwić się o zniekształcenie geometrii obrazu.”

W zestawie modeli EH-TW9100W i EH-TW9100 znajdują się dwie pary lekkich, ładowanych przez port USB, korzystających z fal radiowych aktywnych migawkowych okularów 3D2, które mają zasięg do 10 metrów od projektora.

Modele EH-TW9100W, EH-TW9100 oraz EH-TW8100 będą dostępne od listopada 2012, ich cen jeszcze nie ustalono.


Dodaj komentarz