Gry

Dragon Ball FighterZ – walki z udziałem bohaterów anime

Dragon Ball FighterZ na PC, PS4 i XONE zadebiutuje 26 stycznia 2018 r. Popularna bijatyka w języku angielskim została wydana przez Bandai Namco Entertainment. Dystrybutorem jest Cenega S.A.

Grę Dragon Ball FighterZ opracowało studio Arc System Works. Gra wykorzystuje system tag battle. Polega on na tym, że gracz kompletuje drużynę złożoną z trzech wojowników. Podczas walki może się przełączać między nimi.

Świat przedstawiony w grze jest trójwymiarowy, ale sceny bijatyk zaprojektowano w 2D. Gracz wciela się w bohaterów anime Dragon Ball. Każda z wirtualnych postaci charakteryzuje się specjalnymi zdolnościami, albo unikatowymi technikami atakowania innych wojowników.

Fabuła gry jest jeszcze owiana tajemnicą. Wiadomo, że pojawią się w niej Android #21 i Android #16. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy członkowie Z-teamu tracą przytomność. Wtedy dochodzi do zmasowanego ataku klonów skierowanego na naszą planetę.

Gra dostarczy rozrywki odpowiedniej dla osób w wieku powyżej 12 lat. Ze względu na sceny przemocy nie powinna być udostępniana dzieciom.