Android Jelly Bean dostępny dla Kiano Pro 10 Dual


News

Jeszcze nie tak dawno do naszych sklepów trafił tablet Kiano Pro 10 Dual w cenie 899 zł. Do którego wczoraj został udostępniony Android 4.1 Jelly Bean dla Kiano Pro 10 Dual, na co czekali z niecierpliwienie użytkownicy .
Zaledwie kilka dni temu , w świeci wrzało od nowinek na temat nowej partii tabletów Kiano Pro 10 Dual, które zostały ulepszone . Między innymi zmieniło się w nich położenie głośników, które dotychczas w aktualnej wersji tabletu, który jest w sprzedaży znajdują się na bocznej listwie. W ulepszonej wersji, trafiły na tylną płytę tabletu. Najprawdopodobniej głośniki będą grały jeszcze głośniej niż dotychczas. Największą niespodzianką okazał się zainstalowany w nich Andorid 4.1 Jelly Bean . Oczekiwanie na aktualizacje systemu dla dotychczasowych użytkowników tabletu Kiano Pro 10 Dual, wydawało się być kwestią tygodni, jak się jednak okazało Android 4.1 udostępniono w błyskawicznym tempie.

Kiano Pro 10 Dual to tablet z 9, 7 calowym ekranem o rozdzielczości 1024×768 pikseli, jak dotąd wyposażony został w Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Na jego pokładzie znajdziemy procesor Rockchip RK3066 Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,64 GHz z Mali 400.

Ponadto tablet posiada 1 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat o rozdzielczości 2 Mpix , kamerkę , akumulator o pojemności 8000 mAh, wyjście miniHDMI, dwa porty microUSB, Bluetooth oraz Jack audio 3.5 mm.
Szczęśliwi posiadacze tabletu Kiano Pro 10 Dual, już dziś zacierają ręce, na wieść o udostępnieniu dla ich urządzeń Androida Jelly Bean. Aktualizacji systemu można dokonać za pomocą strony producenta w zakładce wsparcie. W której znajduję się instrukcja , dzięki której zaktualizujemy nowy system w swoich urządzeniach.


Dodaj komentarz