Diablo III na PS4 i Xboks One


Gry

Nowy tytuł Diablo III: Ultimate Evil Edition tworzony jest nie tylko na Play Station 4, ale także na Xboks One. Jest to z pewnością bardzo dobra wiadomość dla fanów gry i posiadaczy Xboksa. diablo

Jest to spore zaskoczenie, że producenci zdecydowali się równolegle produkować grę także na Xboksa One. Tym bardziej, że do tej pory mówiono jedynie o wersji na PS4. Ale nie ma co narzekać. Bardzo dobrze, że tak się stało. Gra stanie się dzięki temu dużo bardziej dostępna. Na razie nie podano żadnych szczegółów dotyczących prac oprócz tego, że studio bardzo dobrze radzi sobie nad taką równoległą pracą. Nie wiadomo kiedy gra na Xboksa One pojawi się na rynku.

Wiadomo natomiast, że premiera gry na PS4 nie jest już tak odległa w czasie. Na razie nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia, ale prawdopodobnie już niebawem będziemy mogli zagrać na Play Station 4 w Diablo III.

Osoby, które miały już możliwość sprawdzić grę na PS4, a więc redaktorzy niektórych magazynów dla graczy stwierdzili, że gra na konsolę została w dużo lepszy sposób przygotowana. Jest dużo ładniejsza pod względem grafiki i przygotowania. W grze pojawia się także kilka udogodnień. Gra jest dużo bardziej funkcjonalna. Pojawia się również nowa postać. Gracz ma możliwość wysyłania przedmiotów innym graczom. Zdecydowanie poprawiona została grafika gry, co jak najbardziej działa na plus.