Bez kategorii,  News

Dell – uniwersalny laptop

Amerykańska firma Dell w swojej ofercie ma naprawdę świetny multimedialny laptop Dell Inspirion 17 R SE . Przede wszystkim to solidnie wykonane urządzenie, o wysokiej wydajności, z dużą opcją konfiguracji, w przestępnej cenie. Mianowicie komputer w Polsce w najtańszej wersji, może kosztować nieco ponad 3000 zł.
Dell Inspirion 17R SE ma również kilka mankamentów, jego głównym minusem są spore gabaryty, tego rodzaju sprzęt z pewnością nie podbiję serc osobom, które gustuję w cienkich ultrabookach. Komputer od Della, również nie można pochwalić się baterią, która niestety ma słabą żywotność.

Mimo swoich minusów, laptop Dell Inspirion 17 R SE został dobrze wyposażony. Jego obudowa została wykonana perfekcyjnie, użyto do niej materiałów najwyższych, jakości. Zrezygnowano między innymi z połyskliwego plastiku, zastępując go aluminium z drobną fakturą. Komputer posiada również dobre kąty widzenia, dzięki którym spokojnie można obejrzeć film w kilka osób. Ponadto na wyposażeniu laptopa znajduję się pełen zestaw portów komunikacyjnych między innymi VGA, HDMI, 4 porty USB 3.0, Ethernet oraz gniazda audio i czytnik pamięci 8 w 1.

Na pokładzie 17,3 calowego laptopa z rozdzielczością Full HD ( 1920×1080 pikseli) znajdziemy czterordzeniowy procesor Intel Core i7-3610QM (Ivy Bridge) o taktowaniu 2,3Gh. Wyposażony został również w kartkę graficzną Nividia GeForce GT 650M (Kepler),6 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 1TB .
Warto dodać, że jeżeli nie jest potrzebna nam duża wydajność, można wykorzystać w nim zintegrowanego procesora układu Intel GMA HD 4000.
Nowy Dell Inspirion 17 R SE z pewnością podbiję serca tych , którzy lubią solidnie wykonane i wyposażone urządzenia .