Czy zobaczymy Diablo III na XBOXA?


Gry

Gra Diablo III swoją premierę miała rok temu 24 maja. Jest sama jej nazwa wskazuje jest to trzecia część z najbardziej znanych serii gier akcji. W lutym tego roku Blizzard ogłosił, że Diablo III pojawi się na PlayStation, słowa te się spełniły gdyż od niedawna możemy zakupić te grę w przedsprzedaży.006 Od pewnego czasu mówiono również o tym, że gra ma pojawić się na konsolę Microsoftu –Xbox. Póki, co oficjalnie nikt tej informacji nie potwierdził. Jakiś czas temu Joshua Mosqueira w wywiadzie dla Penny Arcade, zapytany o dostępność tej gry na konsolę Xbox odpowiedział,że- Diablo III niekoniecznie jest ekskluzywne tylko dla Sony. Mamy jednak przeciek, który wskazuję na to, że jednak Xbox doczeka się tej gry.

A mianowicie, na reklamie jednego z holenderskich sklepów jest informacja o tym, że gra Diablo III ma być dostępna na Xboksa 360 oraz 720. Jak wiadomo nie ma Xboxa 720, tylko jest nowy Xbox One- więc wszystko wskazuję na to, że owa broszura pochodzi jeszcze z czasów przed premierą Xboxa One. Zatem czekamy na informacje, w której Blizzard potwierdzi oficjalnie, że gra będzie dostępna również na Xboxie. Jeszcze nie tak dawno, użytkownicy PC-ów wątpili, aby kiedykolwiek powstała ta gra na konsolę. Jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej to z pewnością na bieżąco was o tym poinformujemy. Tymczasem poniżej prezentujemy krótki opis gry.007

Gra Diablo III z pewnością jest znana wszystkim zapalonym miłośnikom gier. To walka między aniołami i demonami, w której gracz wciela się w jedną z kilku postaci, by stoczyć walkę ze złem. W trzeciej części gra rozpoczyna się dwadzieścia lat po wydarzeniach z Diablo II. Wracamy do Sanktuarium by jeszcze raz stoczyć walkę z tytułowym demonem. W świecie Sanktuariom mamy nowych bohaterów: czarownika, mnicha, łowcę demonów, szamana i barbarzyńcę. W tej odsłonie mamy mnóstwo nowych rozwiązań i ciekawych pomysłów.008

Warto wspomnieć również o tym, że nie tak dawno Blizzard wprowadził najnowszą aktualizacje do gry – tzw. Patch 1.0.8 który wprowadza wiele zmian i usprawnień. Między innymi zmodyfikowano zasady w domu aukcyjnym, dodano nową opcję w ustawieniach grafiki, zmieniono sposób naliczania premii i wprowadzone możliwość identyfikacji wszystkich przedmiotów w ekwipunku, a także pojawiały się nowe opcje społecznościowe. Zainteresowanych do zapoznania się z wszystkimi zmianami, odsyłamy pod adres: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/10039209/.


1 komentarz on Czy zobaczymy Diablo III na XBOXA?

  1. Ana

    Dobrze, by było , aby ta info. się potwierdziło, skoro na PlayStation będzie to czemu Xbox miałby być stratny. Jak wiadomo Diablo ma trochę swoich zwolenników, gracze Xboxa z pewnością ciepło przyjęliby te grę na ich sprzęciaki. Niech Blizzard trochę się ruszy i da jakiś cynk w tej sprawie, bo ile można czekać.

Dodaj komentarz