Coraz bliżej premiery Xiaomi Redmi Note 5


News

Wszystko wygląda na to, że już niebawem na rynek wejdzie Xiaomi Redmi Note 5 – w ciągu ostatnich dni w sieci pojawiły się nowe zdjęcia, ale wbrew pozorom dotyczą one innego modelu.

Wynika z nich, że Xiaomi Redmi Note 5 będzie modelem z ekranem o proporcjach 18:9. W górnej części ekranu umieszczono trzy otwory. Niemniej nie należy ufać wszystkiemu, co pojawia się w sieci.

Design i specyfiakcja Xiaomi Redmi Note 5 zostały już dawno skończone, a sam model pojawił się w TENAA. Według aktualnych informacji rzekomy Redmi Note 5 prezentowany na ostatnich zdjęciach to w rzeczywistości Vivo V7+.

Wracając do Xiaomi Redmi Note 5, pod jego obudową znajdziemy procesor Snapdragon 625. Model będzie pracował pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. Na rynku pojawią się dwie wersje:
model z 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej
model z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej
Ekran będzie miał proporcje 18:9, ale nad i pod ekranem ramka będzie grubsza. Producent poszedł na kompromis designu i funkcjonalności. Rezygnując z bezramkowego wyświetlacza wygospodarował miejsce na przyciski funkcyjne.


Dodaj komentarz