Constructor HD – gra na PC: premiera w Polsce 26 kwietnia!


Gry

Na fanów strategicznych i ekonomicznych gier czeka prawdziwa gratka – Constructor HD. Remake bestselleru, który zadebiutował w 1997 r. na konsoli Sony Playstation i PC, ma szansę powtórzyć sukces pierwowzoru.Constructor HD – gra na PC. premiera w Polsce 26 kwietnia

Constructor HD doczeka się premiery 26 kwietnia – w Polsce i na świecie. Pojawi się nie tylko wersja na PC, ale także na PS4 i Xbox One. Kultowa gra ekonomiczno – strategiczna weszła na rynek w 1997 r. Tym razem gracz ponownie wcieli się we właściciela budowlanego przedsiębiorstwa.

Cel gry jest prosty – rozwój biznesu i uzyskanie dominującej pozycji na rynku. W oczekiwanej wersji gracz będzie dbał o odpowiednie zaopatrzenie i realizował projekty budowlane. Dodatkowo będzie można korzystać z niezbyt legalnych metod eliminowania konkurencji, co w założeniu twórców ma nieco urozmaicić i uatrakcyjnić rozgrywkę.

Zadaniem gracza jest budowa obiektów zgodnie z wymaganiami inwestorów i zleceniodawców. Wśród tworzonych budynków znajdują się nie tylko nowoczesne budowle, ale również drewniane chaty. Za każdą zrealizowaną inwestycję otrzymujesz środki na dalsze prowadzenie wirtualnej działalności.

Jako przedsiębiorca budowlany możesz zatrudniać psychopatów, sabotażystów, złodziei i innych delikwentów – pomogą ci zaszkodzić konkurencji w jak największym stopniu. Możesz nawet korzystać z usług mafii! Remake kultowej gry oferuje użytkownikom grafikę w rozdzielczości HD.

Nie będziesz się nudzić – twórcy zadbali o odpowiednią dawkę humoru. Grasz wyłącznie w trybie single player. Na nieco ponad miesiąc przed premierą gra zbiera dość pozytywne opinie i prezentuje się obiecująco.