Canon we współpracy z Disney•Pixar stworzył studio wydruków Uniwersytet Potworny dostępne z wybranymi modelami z serii PIXMA


News

Firma Canon Europe we współpracy z Disney•Pixar stworzyła studio wydruków Uniwersytet Potworny, które jest dostępne z wybranymi modelami drukarek PIXMA.Ta dodatkowa opcja pozwala użytkownikom na twórczą i doskonałą zabawę podczas tworzenia wydruków z wykorzystaniem dostępnych motywów i postaci z kultowego filmu. Usługa dostępna w nowych urządzeniach Canon PIXMA MG6450 oraz PIXMA MG7150 oferuje szeroki wachlarz możliwości, w tym tworzenie kartek okolicznościowych, masek, drukowanych zaproszeń czy arkuszy do kolorowania.canon_pixma_mx850_01(d)

Uniwersytet Potworny, prequel kultowych Potworów, przedstawia pierwsze spotkanie głównych bohaterów, Mike’a i Sulley’a. Film dostępny będzie na Blu-ray i DVD od 11 listopada 2013r. Natomiast ze studia wydruków Uniwersytet Potworny można będzie korzystać od 1 października.

Motywy ze studia wydruków Uniwersytet Potworny można pobrać za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link na wybranych urządzeniach PIXMA. Powoli to na drukowanie z wykorzystaniem ekranu drukarki. Szablony mogą być również pobierane za pomocą nowej aplikacji PIXMA Printing Solutions i drukowane z urządzeń przenośnych, takich jak tablety lub smartfony.

Urządzenia PIXMA MG6450 oraz PIXMA MG7150 są już dostępne w sprzedaży. Oba modele oferują innowacyjne funkcje, w tym bezpośredni dostęp do usług w chmurze i serwisów społecznościowych, co sprawia, że drukowanie fotografii i dokumentów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Więcej informacji na temat serii Canon PIXMA oraz studia wydruków Uniwersytet Potworny znajduje się na stronie: www.canon-europe.com/monsters-university.