Black Shark 3 – nowość od Xiaomi zaprojektowana z myślą o graczach


News

Na początku stycznia 2020 r. pojawiły się informacje na temat modelu Shark Kle-Ao, który jest certyfikowany w Chinach. Model będzie zapewniał obsługę sieci 5G, niemniej to nie jedyna cecha tego produktu, którą może przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców.

Model ukryty pod nazwą kodową Shark Kle-Ao to najprawdopodobniej Black Shark 3, którego premiera może nastąpić jeszcze w pierwszym kwartale 2020 r. Jako następca Black Shark 2 Pro powinien mieć porównywalną lub nieco lepszą specyfikację niż jego poprzednik, który został zaprezentowany oficjalnie w lipcu ubiegłego roku.

Według aktualnych doniesień i przecieków krążących w sieci, Xiaomi wyposaży nadchodzący model w akumulator o pojemności wynoszącej blisko 4700 mAh, którą będzie można ładować z użyciem ładowarki o mocy 30 W. Plusem tego modelu ma być także duża ilość pamięci RAM wynosząca 16 GB. Żadna z tych informacji nie została jednak oficjalnie potwierdzona przez producenta. Ostatnio mówi się także o ekranie z szybszym odświeżaniem obrazu w porównaniu z poprzednikiem.

Black Shark 2 Pro (na zdjęciu) został wyposażony w ekran o przekątnej wynoszącej 6,39 cala i rozdzielczości FHD+. Pod obudową znajduje się Snapdragon 855+. Model został wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 27 W.