Asus Zenfone Live L1 – z podwójnym aparatem głównym


News

Asus Zenfone Live L1 jest nowością od marki Asus w segmencie smartfonów. To klasyczny model z nieco przeciętną specyfikacją.

Asus Zenfone Live L1 ma standardowy wyświetlacz IPS TFT o przekątnej 5,5 cala. Rozdzielczość wyświetlacza wynosi 720 x 1440 pikseli o zagęszczeniu 293 ppi. Mocnym punktem specyfikacji technicznej Asus Zenfone Live L1 jest podwójny aparat główny (13 MP, 8 MP). Przednia kamera posiada matrycę o wielkości 5 MP.

Energii dostarcza mu akumulator o pojemności 3000 mAh. Smartfon będzie dostępny w dwóch wariantach różniących się pod względem pamięci, tj. 16 GB i 1 GB RAM oraz 32 GB i 2 GB RAM. W obu przypadkach można rozszerzyć pamięć wewnętrzną do 2 TB za pomocą karty microSD. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.0. Oreo Go z nakładką Zen UI 5. Pod obudową znajduje się czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425.

Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem LTE, Bluetooth 4.0, jednozakresowego Wi-Fi oraz GPS. Asus Zenfone Live L1 nie posiada NFC, ani czytnika linii papilarnych, ale zapewnia obsługę A-GPS, GLONASS i Beidou.


Dodaj komentarz