Najlepsze smartfony, nowinki technologiczne, testy smartfonów
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Facebook
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Facebook
Bez kategorii,  News

Asus Zenfone 3 Zoom – nazwa zobowiązuje

12 grudnia 2016 / Możliwość komentowania Asus Zenfone 3 Zoom – nazwa zobowiązuje została wyłączona

Nazwa smartfonu nie może być dobrana przypadkowo, byle jak. Ma ogromne znaczenie w zakresie marketngu i jest swoistą obietnicą względem konsumentów, ponieważ jej treść wiąże się ze specyfikacją.

Asus Zenfone 3 Zoom otrzymał swą nazwę nie przez przypadek. Po certyfikacji tego modelu w TENAA już znamy podstawowe elementy jego specyfikacji technicznej. Urządzenie funkcjonuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow z nakładką ZenUI oraz posiada akumulator o pojemności 4850 mAh. Wiemy, że sercem smartfonu pozostał ośmiordzeniowy procesor z zegarem 2,0 GHz, a obraz będzie prezentowany przez wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED, w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Wyświetlacz Full HD posiada przekątną 5,5 cala. Zagęszczenie pikseli wynosi 401 ppi.

Asus Zenfone 3 Zoom pojawi się w trzech wersjach różniących się pod względem pamięci RAM i pamięci wewnętrznej. Dostępne konfiguracje są następujące:
2 GB RAM + 16 GB pamięci wewnęrznej
3 GB RAM + 32 GB pamięci wewnętrznej
4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej
Dodatkowo, pamięć wewnętrzna może być w każdym przypadku rozszerzona za pomocą karty microSD – tylko o 32 GB. Nie mamy żadnej pewności, że na rynek polski trafią wszystkie trzy wersje. Praktyka producentów smartfonów wskazuje na zasadę „jedna konfiguracja na jeden krajowy rynek”.

Asus Zenfone 3 Zoom otrzyma mocny zestaw aparatów – do czego nawiązuje nazwa. Producent wyposażyl go w podwójny aparat główny z matrycą 16 MP. Główna kamera posiada również laserowy autofocus i podwójną diodę doświetlającą. Przednia kamera ma natomiast matrycę o wielkości 13 MP.

Urządzenie jest wyposażone w czytnik linii papilarnych, czujnik grawitacji, czujnik światła i czujnik zbliżeniowy. Na TENAA pojawiły się także informacje o standardowych Bluetooth i USB.

Według TENAA, na rynku pojawiasię trzy warianty kolorystyczne (kolejna „trójka”) – ciemny granat, srebrny i złoty.

Przez SiwyKrasnal

Popularne

  • Samsung Galaxy A5 (2018) ...

  • Xiaomi Redmi Note 7 – duż...

  • Galaxy Note 9 – zaawansow...

  • Huawei Mate 20 Lite z dwo...

TAGI

Acer AKG Android Asus Becker BenQ BlackBerry Canon Creative Dell Genius Goclever Google Harman Kardon HTC JBL Kindle LG Logitech Manta Maurus Microsoft Mio Modecom Natec Nexus Nikon Nokia Omega Panasonic Plantronics PlayStation Prestigo Radeon Razer Samsung Sennheiser Sharp Sony Toshiba Tracer Windows Xbox Yamaha Zte

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Gry
  • News
  • Porównanie
  • Testy

Meta

  • Zaloguj się
  • Kanał wpisów
  • Kanał komentarzy
sheyk.pl - testy smartfonów, nowinki technologiczne wszystkie prawa zastrzeżone © 2023
  • Polityka prywatności
  • Polityka plików „cookies”
  • O vortalu
  • Kontakt
sheyk.pl Motyw przez ashe.