Aplikacja na Androida dla rodziców


News

We wrześniu premierę w Google Play miała aplikacja Torba Kangura dla aktywnych rodziców. Dzięki tej nowej aplikacji, rodzice bez problemu wyszukują miejsca przyjazne dzieciom. Aplikacja ta wyszukuję między innymi ciekawe miejsca edukacyjne, kąciki dla dzieci w restauracjach. Pokazuję również pogodę. Aplikacja Torba Kangura działa na urządzeniach z Androidem i już dziś możną pobrać ją w Google Play.

Torba Kangura działa na kilku zasadach, aby wyszukać miejsce należy podać wiek dziecka i wybrać kategorię tematyczną. Aplikacja pokazuję listę miejsc dla dzieci od wieku 0-12 lat w kolejności od najbliższego. Kategorii tematycznych jest spoko są to restauracje, bazy lekarzy, aptek, placówek świadczących pomoc w nagłych wypadkach, miejsca na powietrzu oraz pod zadaszeniem.

Dodatkowym atutem Torby Kangura jest możliwość połączenie jej z facebookiem, dzięki temu można skorzystać z dodatkowych funkcji takich jak meldowania w odwiedzanych miejscach oraz wymiana komentarzy na ich temat z innymi użytkownikami facebooka.
Aplikacja działa w czterech miastach w Polsce: Warszawie,Krakowie,Wrocławiu i Łodzi. W planach udostępnienie zawartości aplikacji dla takich miast jak Poznań, Rzeszów, Trójmiasto oraz Aglomeracja Górnośląskiej.
Wersja aplikacji Torba Kangura na iPona będzie dostępna dopiero w połowie października.