Allview X4 Extreme z 6 – calowym ekranem i przednią kamerą 20 MP


News

Allview X4 Extreme jest flagowcem prezentującym obraz za pomocą 6 – calowego wyświetlacza. Z przodu oprócz kamery umieszczono też czytnik linii papilarnych.

Wyświetlacz pokryty szkłem 2.5D prezentuje obraz w rozdzielczości Full HD. Ekran nie został wykonany w technologii AMOLED, tylko IPS. Pod obudową ze stopu magnezu znajduje się procesor MediaTek Helio P25 z zegarem 2,5 GHz wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 64 GB pamięci wewnętrznej. Można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD o maksymalnie 256 GB. Model pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat, a o odpowiedni czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu dba bateria o pojemności 4550 mAh.

Transmisja danych odbywa się między innymi za pośrednictwem LTE. Głównym atutem tego modelu jest przedni aparat z 20 – megapikselową matrycą i przesłoną f/2.0. Kamera umieszczona na froncie wykorzystuje technologię PureCel Plus. Główny aparat posiada zaś 13- i 5- megapikselowe matryce z przesłonami f/2.0. Większa z matryc otrzymała wsparcie w postaci technologii Exmor RS opatentowanej przez SONY. Smartfon posiada hybrydowy DualSIM.


Dodaj komentarz