Alcatel na targach CES 2018


News

Alcatel wprowadzi na rynek w 2018 r. aż trzy serie modeli – Alcatel 5, Alcatel 3v, a także Alcatel 1x. Najwięcej dowiedzieliśmy się na temat serii Alcatel 5, która według producenta będzie najistotniejszą – bo najbardziej zaawansowaną technologicznie.

Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań będzie miało zapewne niemały wpływ na cenę. Nie to jest jednak najważniejsze. Modele z serii Alcatel 5 mają być smartfonami o wysokiej wydajności. Dodatkowo, można też stosować wyświetlacze o proporcjach 18:9 i zaawansowane funkcje, takie jak choćby odblokowywanie urządzenia twarzą (to może być ciekawe).

Seria Alcatel 3 to modele typu mid-end. Smartfony ze średniej półki będą oferowały najbardziej popularne, standardowe rozwiązania, takie jak podwójny aparat fotograficzny, czy też ekran o proporcjach 2:1.

Budżetowce z serii Alcatel 1x będą charakteryzowały się designem z wyższej półki, ale ze względu na konieczność kompromisu między specyfikacją techniczną a ceną model będzie nieco wybrakowany pod względem nowoczesnych i wydajnych rozwiązań.


Dodaj komentarz