Alcatel Pulsemix – modułowy smartfon za niecałe 80$!


News

Obok tego modelu trudno przejść obojętnie – Alcatel Pulsemix jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, mimo że jest smartfonem modułowym.

Alcatel Pulsemix prezentuje obraz za pomocą ekranu o przekątnej 5,2 cala. Wyświetlacz został pokryty szkłem Dragontrail. Grafika jest wyświetlana w rozdzielczości HD, czyli 720 1280 pikseli. Zagęszczenie pikseli wynosi 282 ppi.

Pod obudową znajduje się czterordzeniowy procesor MediaTek MT6738 z zegarem 1,5 Ghz. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 2 GB pamięci RAM i układu graficznego Mali – T860 MP1. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 16 GB pamięci wewnętrznej. Według informacji od producenta można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Smartfon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. O odpowiedni czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu dba z kolei niewymienny akumulator o pojemności 2800 mAh.

Z przodu znajduje się kamera, ale ma ona obiektyw o wielkości zaledwie 2 MP, doświetlaną diodą LED. Z tyłu urządzenia umieszczono aparat z matrycą o wielkości 8 MP i podwójną diodę doświetlającą LED. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem dwuzakresowego Wi – Fi, Bluetooth 4.2, GPS, LTE, A – GPS oraz GLONASS.

Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowano trzy dodatkowe moduły – każdy o 49,99 $. Mowa o takich modułach, jak SNAPBAK LightUp – pokrywa z kolorowymi diodami, SNAPBAK Sound – głośnik oraz SNAPBAK Power pełniący rolę dodatkowego akumulatora.


Dodaj komentarz