25 miliardów pobrań aplikacji w Google Play


News

Jeśli szukasz drogi dojazdu, sprawdzasz mapy czy udostępniasz zdjęcie znajomemu, to aplikacje stają się nieodłączoną częścią Twojego życia. A jeśli korzystasz z Androida, to wszystko zaczyna się w Google Play, miejscu, w którym znajdziesz ponad 675 tys. aplikacji i gier. To duży wybór. A właśnie teraz, przekroczyliśmy granicę ponad 25 miliardów pobrań aplikacji! Z tej okazji w ciągu najbliższych pięciu dni, będziecie mogli skorzystać ze wspaniałych promocji w Google Play.

Codziennie będziecie mogli wybrać spośród aplikacji w promocyjnych cenach od takich firm jak Gameloft, Electronic Arts, Rovio, runtastic, Full Fat i wielu innych, a każda z nich będzie kosztować ok. 80 groszy (25 centów).

25 miliardów to dwukrotnie dalej, w milach, niż odległość jaką przebyła sonda kosmiczna Voyager 1, od momentu wystrzelenia, ponad 35 lat temu. A, w minutach, to czas jaki minął odkąd nasi nastarsi przodkowie zaczęli stąpać po ziemi. A teraz, dzięki Wam, 25 miliardów to także kamień milowy dla Google Play!