Hammer Active od marki MyPhone już dostępny


News

Hammer Active przyciąga uwagę głównie obudową i to nie dlatego, że jest niebywale stylowa (bo nie jest), ale z powodu jej odporności na uszkodzenia i wodę. Pancerna obudowa spełnia standard IP68.

Specyfikacja techniczna smartfona Hammer Active jest taka, jaka na budżetowca przystało – mamy wyświetlacz IPS o przekątnej 4,7 cala prezentujący obraz w rozdzielczości HD, a także czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1,3 GHz zintegrowany z układem graficznym Mali-400 MP2 416 MHz. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 1 GB RAM-u, a użytkownik dostał do dyspozycji zaledwie 8 GB pamięci wewnętrznej – jak na budżetowca wprowadzonego na rynek w ostatnim kwartale 2017 r. to i tak trochę za mało.

Duet aparatów prezentuje się równie skromnie jak pamięć urządzenia – z przodu znajduje się kamera z matrycą o wielkość 2 MP, a z tyłu matryca o wielkości 8 MP. Kończąc pozytywnym akcentem – model pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat i jest zasilany baterią o pojemności 3000 mAh.

Dla konsumentów, którzy zdecydują się na zakup Hammera Active do 22 października MyPhone przewidział dodatkowe korzyści w postaci szkła hartowanego pokrywającego ekran i bezprzewodowych słuchawek Bluetooth – oczywiście gratis. Z perspektywy obiektywnego obserwatora, który nie jest zainteresowany kupnem żadnego modelu telefonu wygląda to tak, jakby MyPhone przewidział, że będzie potrzebna dodatkowa zachęta przyciągająca uwagę potencjalnych nabywców nowego produktu.

Final Thoughts

Overall Score 0

  • klusek

    Pancerny ale przy tym bardzo zgrabnie wygląda, no i cena zachęca 😀

  • pokrecona

    No w końcu jakiś mocniejszy model dla dziewczyn 😀 zielony wygląda super