Oppo A77 z miłą niespodzianką na froncie


News

W ostatnim czasie zadebiutował Oppo A77, który dla użytkowników przygotował bardzo miłą niespodziankę.

Mowa oczywiście o 16 – megapikselowej, przedniej kamerze, dzięki której każde selfie będzie – jeżeli nie udane – do na pewno dobrej jakości. Smartfon prezentuje obraz w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Wyświetlacz posiada przekątną o wielkości 5,5 cala.

Pod obudową znajdziemy ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T z zegarem 1,5 GHz z układem graficznym Mali – T860 MP2. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 64 GB pamięci wewnętrznej. Istnieje także możliwość rozszerzenia za pomocą karty microSD. O odpowiedni czas pracy urządzenia zadba bateria o pojemności 3200 mAh.

Co ciekawe, główny aparat jest nieco „gorszy” od przedniej kamery – zazwyczaj jest na odwrót. 13 – megapikselowy aparat główny z przesłoną f/2.2, diodą doświetlającą iPDAF również umożliwi wykonanie dobrej jakości zdjęć.

Wśród dodatkowych funkcji wartych wymienienia są zanurzony w klawiszu Home czytnik linii papilarnych oraz funkcja Dual SIM. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Color OS 3.0, który opiera się na systemie operacyjnym Android 6.0 Marshmallow.

Final Thoughts

Overall Score 0