Trzy smartfony od Nubii już w polskich sklepach


News

Na polskim rynku trafiły trzy smartfony od Nubii – można kupić je w niektórych sklepach już od pierwszego tygodnia maja.

Mowa o takich modelach, jak Nubia Z11, Nubia N1 Lite oraz Nubia Z11 mini S. Zdecydowanie najlepszą specyfikacją techniczną może pochwalić się pierwszy z wymienionych smartfonów. Jego sercem jest Snapdragon 820 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 64 GB pamięci wewnętrznej. Główny obiektyw posiada matrycę o wielkości 16 MP oferujący funkcję PDAF, optyczną stabilizację obrazu i przesłonę f/2.0.

Nubia N1 Lite podobnie jak Z11 posiada ekran o przekątnej 5,5 cala wykonany w technologii LCD, ale prezentuje obraz w rozdzielczości HD, a nie Full HD. Pod obudową znalazł się natomiast czterordzeniowy MediaTek MT6737 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono tylko 16 GB pamięci wewnętrznej.

Ostatni z modeli – Nubia Z11 Mini S prezentuje obraz za pomocą ekranu o przekątnej 5,2 cala wykonanego w technologii LCD, w rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 625 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono aż 64 GB pamięci wewnętrznej.

Ceny urządzeń są dość atrakcyjne. Najtańszy model – Nubię N1 Lite – dostaniemy w cenie 799 zł. Nubia Z11 Mini S została wyceniona na 1499 zł, zaś sugerowana cena detaliczna Nubii Z11 wynosi 2499 zł.

Final Thoughts

Overall Score 0